Konink Taxibedrijf W J Borne, Overijssel

Contactgegevens

Telefoon:

0742661371

E-mail:

Adresgegevens

Adres:

Industriestraat 12

Postcode:

7622AV

Stad:

Borne

Over dit bedrijf

Taxi Konink is vanaf 1940 actief in het personenvervoer. Met de derde generatie zijn we nog steeds een echt familiebedrijf. Flexibiliteit en service staan bij ons hoog in het vaandel. Wij rijden stipt op tijd en brengen u veilig en voordelig naar elke gewenste bestemming. Ons wagenpark bestaat uit nieuwe auto's. Deze zijn voorzien van alle luxe om u prettig en comfortabel te vervoeren. De ervaren chauffeurs van Taxi Konink verlenen uitstekende service. Zij beschikken over goede omgangsvormen, en zijn keurig verzorgd en gekleed. Zij zullen er alles aan doen om uw reis zo efficient en comfortabel mogelijk voor u te laten verlopen. Taxi Konink is TX gecertificeerd en lid van Koninklijk Nederlands Vervoer. Wij hanteren een voordelig tarief. Lange afstandsritten: prijzen op aanvraag. Op rekening rijden en maandelijkse facturering is mogelijk.

Deze taxibedrijven zijn misschien ook interessant

A & M Taxiservice

Kamperfoeliestraat 27,
Borne

Bekijk

AATaxi Zwolle

Faradaystraat 2/B,
Zwolle

Bekijk

Deventer Taxi Centrale

Haverstraat 1,
Deventer

Bekijk

Di Taxi

Hanenberglanden 416,
Enschede

Bekijk

Fietsjoe

Enkstraat 37,
Zwolle

Bekijk

J & D Taxi

Prinses Margrietlaan 47,
Slagharen

Bekijk

Categorie: Taxi

Middels een taxi worden reizigers per taxi (personenwagen of minivan of personenbusje), op afroep, vervoert naar de door de reiziger gevraagde locatie.

In 1905 reed er in Amsterdam voor het eerst iets wat nu als taxi zou kunnen worden aangeduid. De eerste praktisch gebruikte taxivergunning werd in 1909 afgegeven aan de toenmalige Amsterdamse ATAX; zij gebruikten elektrische voertuigen, die in Hamburg gekocht werden en vervolgens in Nederland van accu's werden voorzien.

Op dit moment rijden er in Nederland circa 25.000 taxivoertuigen rond.

De Tuk Tuk heeft sinds een kleine tien jaar in Den Haag en Amsterdam haar intrede gedaan als alternatief (taxi)vervoer en sinds vijf jaar rijden er in Amsterdam (en recenter ook in een aantal andere steden), elektrische voertuigen die ingezet worden als taxi's voor kortere (stads)ritjes.

Al meer dan 10 jaar zijn nieuwe taxichauffeurs verplicht een diploma te halen. Naast bijvoorbeeld voertuigtechniek, sociale vaardigheden en taalbeheersing wordt bij de examinering enige aandacht besteed aan stratenkennis, hoewel deze sinds het gebruik van navigatie-apparatuur minder belangrijk is. Met dit diploma, een bewijs van goed gedrag en een geneeskundige verklaring kan een chauffeurspas worden aangevraagd bij het IVW (Inspectie Leefomgeving en Transport). Zonder pas mag er niet gereden worden.

Lees meer over Taxi